Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

Pořízení štěňátka je pro každého určitě radostná událost, ale zároveň je to i velká odpovědnost. Proto i my přistupujeme k chovu a odchovu štěňátek s velkou odpovědností a hlavně s láskou, bez které to rozhodně nejde.

Všechna naše štěňátka jsou narozena a odchovávána v obýváku, v centru všeho dění. Věnujeme jim veškerou péči a pozornost, abychom novým majitelům předali zdravé, povahově vyrovnané a vymazlené štěňátko.

Naše fenečky jsou výbornými matkami, které rodí přirozeně a o svá miminka se vzorně starají. Ve smečce vládne pohoda a přátelství a tak maminám nevadí přítomnost tetiček, které jeví o nově příchozí tvorečky vždy kladný zájem.

Ve 2,5 týdnech štěňátka poprvé odčervujeme a pak každých čtrnáct dní, až do doby odběru. Mezi 6. a 7. týdnem štěňátka prohlédne veterinární lékař a provede očkování a čipování. Staffíčci jsou velice stateční už jako miminka a tak se z ordinace neozývá ani pípnutí, až se člověk diví.

Novým majitelům dáváme štěňátka v 8 týdnech. Na cestu jej vybavíme balíčkem s granulkami, miminkovským oboječkem, dospěláckým obojkem s názvem naší chovatelské stanice a kousací kostičku pro dlouhé chvíle. Kupní smlouva, europas a rodokmen je samozřejmostí.

S většinou majitelů našich staffíčků jsme v trvalém kontaktu a někteří se stali našimi opravdovými přáteli. Chtěla bych je všechny tímto pozdravit a poděkovat jim za jejich vzornou péči a lásku.

 Helena Mudrová