Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice WIZARD BULL !!!


 Naše chovatelská stanice Wizard Bull byla založena v roce 2002 a první štěňátka se nám narodila v roce 2003.

Od té doby se nám podařilo ze zahraničí importovat dvě velice nadějné fenečky. Tou první byla Olly Clan Alexandra, a i když byla až z daleké Moskvy, měla vynikající anglický rodokmen. Druhá fenka Extravaganza Mat-Staff Komisarz pochází z Polska a za ní děkuji mému kamarádovi a zkušenému chovateli Tomkovi Matusiakovi.

Ve svém chovu preferuji zahraniční krytí, aby se oživila a rozšířila chovatelská základna, proto za krycími psy často vyrážíme i několik stovek kilometrů za hranice České republiky.

Mým chovatelským cílem je odchovávat zdravá štěňátka co nejvíce odpovídající standardu, s typickou přátelskou povahou a velkým temperamentem. Mému srdci je nejbližší staffík tmavé barvy a proto v naší smečce nenajdete jiného, než tmavého staffíka. Nejcenější je pro mě celočerné zbarvení, bez žíhání s minimálními bílými znaky. To jsou u nás Ch. Dorothea Wizard Bull a  její dcera Josefina Wizard Bull , ale stále na prvním místě je zdraví a kvalitní rodokmen.

S našimi staffíky žijeme nedaleko Prahy v malé vesničce Podkozí. Náš domeček je trochu stranou, skoro v lese. Máme zde velké louky a mnoho lesních cestiček jako stvořených na dlouhé procházky i potok na koupání.  Musím říct, že nám tady skoro nic neschází.

Díky stafíkům jsem také poznala mnoho báječných a vyjímečných lidí, kterých si nesmírně vážím a jsou našimi opravdovými přáteli. Bude to asi i tím, že naším společným přítelem je právě stafordšírský bulteriér.

Stafík je opravdu naprosto úžasné stvoření, s obrovským srdíčkem do kterého se vejde celá jeho lidská smečka. Za kousek místa ve vašem srdci, vám dá to svoje celé.

Já osobně se považuji za šťastného člověka, protože takových staffích srdíček mám doma hned několik.

 

Helena Mudrová

zofie_ja

 

 

KDO SE O NÁS STARÁ:       

VETERINA RUDNÁ - MVDr. Radka Kotvaltová

copy-logo-veterina-rudna

MVDr. ALOIS LÁZNIČKA - POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU

HÁJEK PET FOOD - značka krmiva - Taste of The Wild, Magnusson SEM CHODÍME PRO PAPÁNÍČKO ♥

logo hpf 

E-SHOP KDE NEJDETE VŠE CO POTŘEBUJETE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT SE SVÝCH ČTYŘNOHÝM KAMARÁDEM.

MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ :-) RYCHLÉ A KVALITNÍ SLUŽBY - DOPORUČUJI VŘELE ♥ 

banner-dobra-miska