Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

Čec03

Malá Candy už je doma :-)

Štěňátka z vrhu C se už pomalu rozutíkávají do nových domovů. První se na cestu vydala malá Candy do rodiny k Rajtmajerům.  Přejeme jí i páníčkům hodně štěstí.

 
Čer10

Young Blood Wizard Bull - Nero pracant :-)

Moc mě pošil email a fotečky od Jany, která se se svým Nerouškem  - Young Blood Wizard Bull ( Ch. Ultra Black Stig WB x Christie WB) věnuje sportovním aktivitám. Protože je Nero velmi aktivní a pracovitý pejsek moc ho to baví a brzo budou mít na kontě nějakou tu zkoušku. K poslušnosti si nyní přidali obrany a stopování.  Chystají se do budoucna na bullsporty, flyball a běhají caniscross. Vzhledem k Nerouškově povaze by také rádi zkusili canisterapii. Mám z této skvělé dvojice moc velkou radost a jsem ráda, že Neroušek je zdravý a aktivní pes, jak má správný stafík být.

 
Čer09

Klubovka Kolesa 2015

Klubová  výstava v Kolesách je něco jako Mekka pro chovatele a majitele stafordšírských bulteriérů. Na tuto výstavu jezdím velice ráda a vždy si to užijeme na plný pecky :-D. Ani letos tomu nebylo jinak. Téměř s chronickou pravidelností jezdíme společně s Haničkou Maredovou, protože kdyby jsme neměli fotky z klubovky o Haničky, tak by asi skončil svět :-D. Letos do našeho týmu přibyla  Danuška, která je majitelkou krásného pejska Zyquarri Wizard Bull - Chika. Chiko je mou výstavní nadějí a dělá mi velkou radost. Další členy posádky tvořili Robíček ( Hombré Robbie Penn-Staff) a Stigoušek ( Ultra Black Stig Wizard Bull). Druhu část našeho týmu tvořila Laďka  a Anička Vaňkovi a Xman Wizard Bull - Ixík :-) Naše výprava byla letos hodně nadupaná :-)

Počet přihlášených psů a fen byl ohromující a čekal nás opravdu dlouhý a perný den. Teplota v Kolesách se pohybovala někde těsně pod 30°C a lidi i pejsci zažívali ve výstavním kruhu skutečné peklo. Naštěstí hodně lidí věnovalo svých pejskům velkou péči a chladili je o sto šest.  Chvála bohu se neopakovaly incidenty z předešlých ročníků, kdy několik psů zkolabovalo.

Na posuzování byli pozváni tři rozhodčí z Anglie , jelikož dva by takto velký počet psů asi posuzovali dva dny.

Psi - třída mladých, mezitřída, otevřená ,  praovní a šampioni - posuzoval Mr. John Scanlan - chov. st. Pantycelyn.  Feny v těchto samých skupinách posuzoval jeho syn Craig Scanlan.

Ostatní skupiny, které nebyly titulové posuzoval Mr. Martin Grimwood - chov. st. Stormstaff

Nakonec to ale dopadlo trochu jinak, protože Craig  Scanlan měl mnoho fen a nestíhal,  tak ještě Mr. Grimwood posoudil feny třídu pracovní a šampionky. Jinak by jsme asi v Kolesách nocovali.

Posuzování Mr. Johna Scanlana se mi líbilo, i když na můj vkus mohl zadat mnohem více známek VD. Polovina psů určitě na Výbornou nebyla. Asi chtěl být pan rozhodčí hodný :-)

 

Výsledky týmu WIZARD BULL:

 

Zyquarri Wizard Bull - třída mladých - VÝBORNÝ 2 / přhlášeno 25 psů

Xman Wizard Bull - mezitřída - VÝBORNÝ 4 /  přihlášeno 22 psů

Hombré Robbie Penn-Staff - třída otevřená  - VÝBORNÝ ( dostali jsme se do užšího výběru 6ti psů) přihlášeno 27 psů

Ch. Ultra Black Stig Wizard Bull - třída šampionů - VÝBORNÝ 1 CACA / přihlášeno 8 psů

 

Blazing Starlight Wizard Bull - třída dorostu - VELMI NADĚJNÁ 4 / přihlášeno 11 fen

Zanta Wizard Bull - třída mladých - VÝBORNÁ 3 / přihlášeno 52 fen

Pepita Wizard Bull - třída čestná - 1. místo /  přihlášeno 7 fen

 

Jsem na své odchovy nesmírně pyšná a tento úspěch mě moc těší, protože všichni přihlášení psi a fenky z Wizard Bull stáli na bedně a to je fakt hustý :-D. Děkuji všem majitelům těchto úspěšných Wizárdíků za skvělou prezentaci, i když většinu jsem odvystavovala sama :-D :-D :-D ale jejich zásluha je mnohem větší, protože jejich péče, láska a práce s pejskem je nejdůležitější.  DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI ♥♥♥

 
Čer05

ŠTĚŇATA K DISPOZICI

Po několika zrušených rezervacích opět nabízíme štěňátka ze zajímavého spojení - HOMBRÉ ROBBIE PENN-STAFF  X  CHRISTIE WIZARD BULL

K dispozici jsou  fenky i pejskové.

Prosím pouze VÁŽNÍ ZÁJEMCI !!!!!!

VÍCE  - ZDE - ŠTĚŇATA AKTUÁLNĚ

 
3