Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

Říj08

Aston a bodyguardi

 

Astonek to asi vyhrál na celé čáře, protože takovou smečku bodyguardů ještě žádné naše štěňátko nemá. Astonek žije s třemi úžasnými německými dogami a rodinou Jiřičkových. Je to skvělá rodina a Astonek bude asi brzo nejrozmazlenější a nejhýčkanější stafík pod sluncem :-)  Ashlan, Apache a Anushka jsou na tom velice podobně, a já jsem za to velice ráda :-)


 

 

 
Říj05

Ashlan - Toníček :-)

Štěňátka z posledního vrhu A II se už krásně zabydlují v nových domovech. 

Ashlan Wizard Bull - Toníček je v Dačicích u Markétky a je to mazánek kterého miluje celá rodina i okolí. Posíláme pozdravy do Dačic :-)


 

 

 
Zář29

Your Boy Wizard Bull 10 měsíců

Your Boy Wizard - "Simba" Bull 10měsíců 

Simba už má za sebou první speciální výstavu SBTC CZ v Kolesách, kde získal ve třídě dorostu známku VELMI NADĚJNÝ což mě potěšilo. Děkuji Jakubovi za držím palce aby Vám to na tom cvičáku pěkně šlapalo :-) 

Zde fotky z výstavy a cvičáku 


 

 

 
Zář29

Můj milovaný Robbie ♥


Dnes byl překrásný večer a tak jsem vyrazila s foťákem a Robíčkem na procházku :-)

Pořádně vyfotit Robíčka není vůbec jednoduché, na to bych potřebovala tak dvě hodiny a minimálně jednoho asistenta, ale přeci jen pár fotek se mi podařilo uvolit. Nejsou sice nic moc, ale já se nevzdávám a tento týden určitě ještě vyrazíme. Vezmeme s sebou i Robíčkovu parťačku Sašenku, která je stejně šílená jako Pan Robbie :-) To budou úlovky :-D


 

 

 
9
..vital-kliniken.de.. Ein Ziel der Totem in Form der Haut getragen werden, um das Abzeichen Tätowierung oder das Wappen, war das hier Blut bedeuten, die nur die Mutterschaft bestimmt konnte, dass die Kinder das gleiche Totem könnte oder sollte nicht intermarry, weil sie waren oder waren nicht ein Blut. Es folgt daher, https://www.vital-kliniken.de/super-kamagra-guenstig-bestellen.html dass die frühesten Totems muss die Mutter als Mittel bezeichnet haben die eine Totemism, Tätowierung levitra 20mg online apotheke und Fetischismus zur website Blut ihrer Kinder zu identifizieren. Abstieg von der Mutter, identifiziert ihr Totem, angezeigt von einem Ende Afrika die andere, als der ägyptische Pharao der Schwanz mit dem Kuh, die Kaffir Chef oder Bushman den Schwanz der Löwin, und die Hottentotten der Sohn der gelben Löwenschwanz trägt. So in der ägyptischen Mythologie, wo die Priorität der Mutter-Totem gut veranschaulicht.