Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Wizardbull - Staffordshire Bullterrier, Stafordšírský bulteriér, Stafforshire Bull Terrier

JA slide show
 

 

Lis26

XIMENA WIZARD BULL - 1 ROK

 

 Velice děkuji za krásné fotky fenečky Pepinky -  XIMENA WIZARD BULL ( Ch. Valglo Dream Maker x Josefina Blues Wizard Bull) Tato fenka již oslavila 1.rok života a vyrostla z ní krásná a zdravá fenečka, která dělá svým majitelům jen radost. To mě samozřejmě těší, protože to je cíl každého slušného chovatele. Posíláme moc pozdravů na Moravu a těšíme se na další fotečky. 


 

 
Říj30

EVROPSKÁ A NÁRODNÍ VÝSTAVA - BRNO 2014

 

 

Na tuto akci jsem se opravdu těšila už dlouho předem. Tři výstavy za sebou, spoustu krásných psů, super rozhodčí a plno lidí které jsem dlouho neviděla a chtěla se s nimi setkat. Jako parťáka jsem si  vzala Haničku Maredovou, protože už jsme za ty roky dost sehraný tým. Tradičně jsem naši cestu zahájili komplikací, když se nám malý Jack zamknul v autě, a klíčky byly samozřejmě v zapalování. Tato epizodka nás zdržela cca o hodinu a půl a tak jsme na brněnské výstaviště přilítli s jazykem na vestě ( Robíček doslova). Pak se ale vše v dobré obrátilo a až do soboty jsme se jen radovali z úspěchů a bavili. Národí výstavu posuzovali dva skvělí rozhodčí ze země původu psy Mr. Colin Davies a fenky Mr. James Byrnes.  

EVROPSKÁ VÝSTAVA byla pro mě obrovským zadostiučiněním. Potvrzení toho, že moje práce má smysl a že jdu správným směrem. Psy tento den posuzoval Mr. James Byrnes (kennel Lackyle) dlouholetý úspěšný chovatel, skvělý a vyhledávaný rozhodčí a skutečný odborník na plemeno - alepoň pro mě. Podařilo se nám Stiga na tuto akci připravil naprosto dokonale. Já Stiga připravuji po fyzické stránce, společně běháme a pracuji s ním na kondici. Roman s Jankou zapracovali na 100% a handling a finální úpravu srsti dotáhli k dokonalosti. Jsme tým a funguje to :-) Jsem jim za to velmi vděčná a jsem šťastná, že se naše úsilí vyplatilo a přineslo své ovoce. Stig je naprosto skvělý pes, s dokonalou mechanikou pohybu, překrásně elegantně tvarovanou hlavou, má úžasný výraz a s Romanem pracuje neskutečně. Jsou s Romanem vyjímečný tým a proto jsou spolu tak úspěšní. Právem mu patří můj obrovský dík, bez něj bych to nezvládla, ale rozhodně to není žádný nedovolený doping, jak si někteří možná myslí. Každý si může najít pro svého psa lepšího handera než je on sám. A slova Mr. Byrnese po finálnových soutěžích kdy Stig získal BIG 2.místo " Když tento pes přijede na výstavy do Anglie, vyhraje kdykoli a kdekoli " budou teď na dlouhou dobu mým motorem, který už tolik potřebuji. Protože v současné době, kdy se chovatelé musí brodit v bahně pomluv a špíny, které jsou na ně kydány ze všech stran lajckou veřejností, se velmi špatně postupuje vpřed a sil a elánu do další práce rychle ubývá.  

 

 
Říj30

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA SBTC CZ - BRNO

 

 

Poslední klubová akce - Speciální výstava SBTC CZ se letos konala v rámci Evropské výstavy v Brně. Pozvány byly dámy z Anglie - Mrs. Hellen Wall pro posuzování psů a Mrs. Jacqueline McLauchlan pro fenky. Místo bylo vybráno velice pěkně, ovšem datum nasvědčoval tomu, že asi pěkně promrzneme. Všichni ale byli stateční a i přes riziko, že si kromě vítězství odvezou i nějakou rýmu či kašel, vytrvali :-) Naše utrpení bylo prodlouženo tradičním precizním posuzováním obou rozhodčích, které lezavé a chladné počasí rozhodně nepřinutilo posuzování nějak ošidit. Všechna čest !!! :-) Já jsem byla s výsledky našich Wizárdíků velice spokojená a tak se chlad zvládal docela dobře. Můj obrovský díky patří Romanovi Zálišovi za super handling Stiga. I v té strašné kose to dal v saku, prostě profík :-) 

PSI

Zakkee Jack Wizard Bull - třída štěňat - VN1 / 9

Hombre Robbie Penn-Staff - mezitřída - V4 / 9

Ultra Black Stif Wizard Bull - třída otevřená V1 CAC / 14

FENKY

Zanta Wizard Bull - třída štěňat - VN2 / 8

Ch. Pepita Wizard Bull - třída vítězů - V4 / 10

 

 

 
Říj29

Simba na závodech

 

Jakub se Simbou - Your Boy Wizard Bull ( Ch. Ultra Black Stig WB x Christie WB) se zúčastnili BULL závodů, který se konal na jejich cvičáku. Tento skvělý tým skončil na krásném 3. místě v disciplíně - Opičí dráha. Gratuluji a mám velkou radost, že naši odchovanci jsou tak šikovní a dělají své rodné chovatelské stanici dobré jméno. Jen tak dál a držíme palce do dalších aktivit. 


 

 

 
8